Hakkımızda

Hakkımızda

img-display

ALSER Makine , 1993 yılında İzmir Ege Serbest Bölgesi içinde üretim ve ticari faaliyetlerine başlayarak, innovasyon ve AR-GE departmanlarına yaptığı yatırımlar ile bugün Dünya çapında bir firma haline gelmiş olan DBF markasının üreticisidir.
img-display
ALSER Makine olarak biz; müşteri taleplerine göre aksesuar ilave edilen Endüstriyel ve Ticari Otomatik Araç Yıkama Makineleri, Binek Aracı, Otobüs, Araba Yıkama Makineleri, Tren Yıkama Makineleri, opsiyonel tasarlanan farklı boylardaki İş Makinesi Yıkama, Treyler ve Tanker Yıkama Makineleri üretmekteyiz. Bunların yanı sıra Atık Su Geri Kazanımı, Arıtma, Hobi seraları, Sera Konstrüksiyonları da dahil olmak üzere çevresel tesisleri de başarıyla yapmaktayız.
Deneyimli ve uzman kadrosu, müşteri memnuniyeti odaklı profesyonel çözümleri ile Türkiye’nin , sektöründe ilk firması olarak ülkemizi yurtdışında temsil etmektedir. Sektörünün dünya temsilcileri ile birlikte yaptığı ortak çalışmalar, distribütörlükler ve hergün sınırları daha da artan pazar payı ile global bir firmayız.
ALSER Makine; Makinelerimiz CE Belgeli olup, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgelidir.

Üretim Politikalarımız

ALSER Makine firması açıldığı günden beri üretilen tüm makinelerimiz ISO9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve CE standardizasyon uygun olarak üretilmektedir.
ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemine tam uyum ile çalışmaktadır. Aynı zamanda BSI OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği standardı ile 6331-6645 İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu çerçevesinde çalışan bir firmayız.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

  • Teknoloji

  • Esneklik

  • Performans

  • Dayanıklılık

  • Servis Kolaylığı

1

ISO 14000

3

ISO 9001:2008

2

HABERLER

TEMSİL ETTİĞİMİZ FİRMALAR

Back to top